25LC256-E/MF
零件编号:
25LC256-E/MF
产品分类:
存储器
制造商:
Microchip Technology
描述:
IC EEPROM 256KBIT SPI 10MHZ 8DFN
封装:
Tube
PDF:
数量
价格
总价
180
零件状态
Active
安装类型
Surface Mount
可编程
Not Verified
时钟频率
10 MHz
内存类型
Non-Volatile
工作温度
-40°C ~ 125°C (TA)
内存格式
EEPROM
技术
EEPROM
电压 - 供电
2.5V ~ 5.5V