MPC860DPVR80D4
Номер запчасти:
MPC860DPVR80D4
Описание:
IC MPU 80MHZ 357BGA
357-PBGA (25x25)
Корпус
357-BBGA
Новейшие продукты
DP8344BV
IC MPU 20MHZ 84PLCC
Texas Instruments
668-0003-C
IC MPU RABBIT 30MHZ 100QFP