MPC885VR80
Part number:
MPC885VR80
Description:
IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA
Encapsulation:
Tray
Price
Total price
1
Surface Mount
Voltage - I/O
3.3V
Speed
80MHz
Operating Temperature
0°C ~ 95°C (TA)