MPC885VR66
Part number:
MPC885VR66
Description:
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Encapsulation:
Tray
Surface Mount
Voltage - I/O
3.3V
Speed
66MHz
Operating Temperature
0°C ~ 95°C (TA)