MPC8245LVV350D
Part number:
MPC8245LVV350D
Description:
IC MPU MPC82XX 350MHZ 352TBGA
Security Features
Package / Case
352-LBGA
Voltage - I/O
3.3V
Operating Temperature
0°C ~ 105°C (TA)
RAM Controllers
SDRAM
Speed
350MHz